Не хочу залишати вдома гострі невирішені питання. Переконаний, що за найближчі два дні Кабмін погасить заборгованості із зарплати перед лікарями та вчителями, – заявив у вівторок 26 листопада Володимир Зеленський.
Я розумію, що дуже багато роботи, але це найважливіші, пріоритетні питання. Я дуже прошу, щоб Уряд зібрався і вирішив позитивно і дуже швидко це питання. Вірю і надіюсь, що ви [Олексій Гончарук] мене почули.
Нагадаємо, у понеділок 25 листопада МОН звернулось до органів влади у регіонах з вимогою виплатити надбавки учителям в максимальному розмірі.
Джерело: fb-сторінка Володимира Зеленського. Заглавне фото: кадр відео ua.news