Причиною видання цього листа став залишок невикористаної освітньої субвенції у понад 6 мільярдів гривень.
Одною з причин появи такого залишку зарплатного фонду, згідно з наявними у Ганни Новосад даними, є виплата надбавки вчителям за престижність праці переважно в обсязі 5%-20% посадового окладу – а не в максимально можливому 30-відсотковому обсязі.
Відтак у листі мова йде про:


Читайте також: Українську «літературу страждань» у шкільних програмах замінять на сучасних письменників – МОН
Джерело: pon.org.ua