Сьогодні о 14:00
онлайн-конференція:
«
Психолого-педагогічне супроводження дітей з особливими освітніми потребами: стратегії та технології
»
Взяти участь Всі події
4 січня 2022 о 16:47
0 0

Студентські е-квитки у застосунку «Дія» прирівняли до паперових

Уже успішно сформовано 751 тисячу е-студентських.

Студентські е-квитки у застосунку «Дія» з 30 грудня 2021 року приймаються на рівні з паперовим. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.


Радий повідомити, що пілотування проєкту закінчилося. Відтепер електронні студентські квитки будуть використовуватися на постійній основі, за допомогою мобільного застосунка «Дія». Це свідчить про ще один великий крок до режиму без паперів, який є важливим для імплементації Закону «Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг», прийнятого цьогоріч. Уже успішно сформовано 751 тисячу е-студентських, які стають невід’ємним інструментом сучасних умов, – повідомив Міністр освіти і науки Сергій #Шкарлет.

Зазначається, що дійсними стануть не тільки електронні версії студентських, а й водійських посвідчень і техпаспортів. З 2019 року ці документи використовувалися в межах експериментальних проєктів, які успішно себе зарекомендували, у результаті чого Урядом прийнято низку відповідних постанов.

Цифрові документи набагато безпечніші, ніж паперові. Адже ви не передаєте третім особам свої документи, а лише показуєте їх через QR-код», – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло #Федоров.

У #МОН також нагадали, що понад 61 тисячі вчителів отримали комп’ютери в межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю».

Вас також може зацікавити такий матеріал: Інклюзивне навчання та цифровізація освіти: Сергій Шкарлет назвав пріоритети МОН на 2022 рік