У Міністерстві освіти і науки оголосили про початок прийому документів закордонних українців для навчання у закладах вищої освіти, що належать до сфери управління #МОН.
Міносвіти зазначає, що:
бюджетні місця у 2021 році буде надано закордонним українцям, статус яких підтверджує відповідне посвідчення;
абітурієнти подаються на акредитовані програми денної форми навчання для здобуття ступенів бакалавр і магістр;
кандидати мають володіти українською мовою, а також навичками та знаннями відповідного освітнього рівня.
Дедлайн подачі документів – 30 квітня 2022 року.
Докладніше про умови вступу та перелік документів: https://vse.ee/bfov
Нагадаємо, за даними Міністерства фінансів України, держава витратила 63 тисячі гривень на навчання одного студента у 2020 році.
Вас може зацікавити матеріал: Вступ-2022: нові умови прийому до закладів вищої освіти
Користувач:
Старовойт Ольга Валеріївна