Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
7 грудня 2021 о 17:49
1 0

МОН оголосило про початок прийому документів до вишів для закордонних українців

Дедлайн подачі документів – 30 квітня 2022 року. 

У Міністерстві освіти і науки оголосили про початок прийому документів закордонних українців для навчання у закладах вищої освіти, що належать до сфери управління #МОН.

Міносвіти зазначає, що:

  • бюджетні місця у 2021 році буде надано закордонним українцям, статус яких підтверджує відповідне посвідчення;

  • абітурієнти подаються на акредитовані програми денної форми навчання для здобуття ступенів бакалавр і магістр;

  • кандидати мають володіти українською мовою, а також навичками та знаннями відповідного освітнього рівня. 

Дедлайн подачі документів – 30 квітня 2022 року. 

Докладніше про умови вступу та перелік документів: https://vse.ee/bfov

Нагадаємо, за даними Міністерства фінансів України, держава витратила 63 тисячі гривень на навчання одного студента у 2020 році. 

Вас може зацікавити матеріал: Вступ-2022: нові умови прийому до закладів вищої освіти