29 листопада 2021 об 11:01
0 2

Вакцинація педпрацівників: скільки освітян зробили щеплення від COVID-19

Через відсутність 100% рівня вакцинації педпрацівників у «червоній» зоні дистанційно продовжують працювати 1,2 тис. шкіл.

Серед освітян досі триває вакцинальна кампанія від #COVID-19. Станом на 27 листопада 2021 року однією дозою вакциновано 96,5% працівників закладів загальної середньої освіти, з них повний цикл вакцинації вже пройшли понад 563 тисячі або 86,4% від загальної кількості. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

До регіонів-лідерів повного циклу вакцинування належать:

  • Луганська область – 94,3%;

  • Сумська – 93,9%

  • Донецька – 93,8%;

  • Черкаська – 93,7%;

  • Харківська – 93,5%.

Зокрема у Києві за останні кілька днів рівень щеплення працівників шкіл двома дозами вакцини від COVID-19 збільшився на 1,7%.

Втім, за оперативною інформацією департаментів освіти і науки, від роботи відсторонено 2,8 тис. педагогічних працівників #ЗЗСО. Найбільше таких на Рівненщині та Київщині – 384 і 281 особа. 

Шкарлет також повідомив, що дистанційно в Україні продовжують працювати 1,2 тис. шкіл через відсутність 100% рівня вакцинації педпрацівників у «червоній» зоні.

Вас також може зацікавити: Скільки невакцинованих вчителів в Україні відсторонили від роботи