Надзвичайно цікавий і яскравий мультфільм, у якому абетка подається у вигляді захопливої 3D книги. Кожний розгорт цієї намальованої книги ніби оживає – у морі плаває зубаста акула, у болоті харчується чимось смачненьким бегемот, в оазисі пустелі пережовує щось верблюд.
На кожній сторінці щось відбувається – сюжети змінюються, поряд зображена відповідна літера (показано її обрис, озвучена назва і звук), а також намальований певний динамічний персонаж, назва якого починається саме з цієї літери.
Мультфільм було створено у 2019 році.
Покажіть цю анімацію на уроці, вона неодмінно сподобається малятам, а динамічні персонажі допоможуть першачкам швидше запам'ятати літери української абетки.
Цікава навчальна анімація, в якій на кожну літеру абетки наводяться приклади не загальних слів, а питомо українських – назви предметів, свята, традиційні символи, місцеві географічні назви, певні традиції.
Авторка – письменниця, дизайнерка і мама двох дітей Юлія Сірих. На меті авторки було створити абетку, в якій кожна літера передає глибокий зміст української самобутності і традицій.
Цей мультфільм допоможе першачкам не лише опанувати абетку, але й асоціювати літери з українськими символами і традиціями.
Кожна дитина обожнює мультфільми, знає імена головних героїв і, звісно, має своїх улюбленців. За допомогою цієї анімації запропонуйте школярам запам'ятати абетку, згадуючи головних героїв сучасних мультфільмів, імена яких починаються на певну літеру.
Мультфільм створено творчим сімейним колективом «Янко Гортало» у 2014 році. На їхньому родинному youtube-каналі є багато цікавих навчальних анімацій, які можна з користю використовувати під час уроків у початковій школі.
Мультфільм підійде не лише для вивчення алфавіту. Його також доречно використати для музично-анімованого супроводу руханки під час фізкультхвилинок.
У цій анімації кожна літера зображена яскравими кольорами і намальовані декілька персонажів, назви яких починаються на цю літеру.
Мультфільм створено у 2016 році, авторка слів і сценарію Оксана Салюк.
Ця пластилінова анімація не залишить байдужим нікого! Адже вмить кожна літера абетки перетворюється на потішну пластилінову тваринку, що рухається і посміхається під супровід веселої пісеньки, в якій промовляються назви літер і відповідних тварин.
У такий спосіб зображені всі літери абетки від від А до Я. Слова пісеньки легко запам'ятовуються, а персонажі, за якими цікаво спостерігати, утворюють стійку асоціацію і сприяють вивченню літер.
Анімацію створено компанією Hey Clay у 2013 році, разом із мультфільмом рекомендуємо для вивчення абетки онлайн гру, яку можна завантажити на Google Play і App Store.
Анімацію створено у форматі скрайбінгу – після озвучування кожної літери уявна рука тут же промальовує відповідного яскравого персонажа, який вмить оживає, починає рухатись і щось промовляти. Після того, як усі літери названі, вони зображуються ще раз усі разом із послідовним промовлянням відповідних їм звуків.
Анімацію створено у 2019 році.
Діти обожнюють казки, тому вони неодмінно вподобають такий формат ознайомлення з абеткою. Вивчення кожної літери супроводжується віршиком про певного персонажа, назва якого починається на відповідну літеру абетки, приємною милозвучною музикою і відповідною книжковою ілюстрацією. Віршики читає авторка – поетка Ганна Чубач.
Анімацію було створено у 2018 році.
Матеріали будуть корисними як для прослуховування під час уроку, так і вивчення до свята Букваря.
У цій серії мультсеріалу разом із Тітонькою Совою пропонується вивчити літери абетки, здійснивши уявну подорож до світу тварин.
На кожну літеру не тільки пропонується тварина відповідної назви, але і зображується середовище її існування.
За допомогою таких мультфільмів діти швидко збагнуть принцип утворення складів з окремих букв – літери представлені у вигляді живих істот з оченятами. Вони рухаються і беруться за руки, а в цей час диктор промовляє спочатку окремі звуки, а потім склад, який утворився після того, як літери стали поруч.
У анімації зображується принцип утворення слів зі складів у цікавому форматі: промальований мешканець морського царства і поряд показані склади, які треба скласти і утворити слово – його назву.
Кожен склад слова пофарбований у окремий колір і виразно промовляється диктором. Після того, як морські рибки допомогли скласти слово, воно ще раз виразно промовляється, а персонаж рухається і радісно посміхається.
Цей мультфільм створений у 2019 році.
Читайте також: Щоденник, в якому веселих завдань більше, ніж сторінок для ДЗ і оцінок
Фото: AlivePhoto / Shutterstock.com
Користувач:
Наливайко Анастасія Юріївна