11 жовтня 2019 об 11:54
0 0

Учні 11-12, 9, 4 та 1-2 класів мають навчатись лише у першу зміну – Держслужба якості освіти

«Звертаємо увагу, що учні 1-2 класів та випускних класів навчаються лише у першу зміну. Учні 3-5 класів можуть навчатися у підзміну з початком занять не пізніше 12 години» – роз’яснила ДСЯОУ.

Також в роз’ясненні Держслужби якості освіти нагадується пункт 9.10 Державних санітарних норм навчально-виховного процесу. А саме: при двозмінному режимі навчання в другу зміну має розпочатися не пізніше 14 години, закінчитися — не пізніше 19:20 годин.

No photo description available.

Читайте також: Графік шкільних канікул 2019-2020

Джерело: sqe.gov.ua