Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
1 жовтня 2021 о 15:43
3 0

У Франції запровадили «паспорти здоров'я» для підлітків від 12 років

Діти, які захочуть взяти участь у шкільних екскурсіях та спортивних заходах поза межами шкіл, повинні будуть показати паспорт.

У Франції з 30 вересня 2021 року підлітків у віці від 12 до 17 років зобов'язують пред’являти «паспорти здоров’я» під час відвідування низки громадських місць та міжміського транспорту. Про це повідомляє The Connexion France.

Таке правило поширюватиметься на дітей, які захочуть взяти участь у шкільних екскурсіях та спортивних заходах поза межами шкіл. Зокрема «паспорти здоров'я» необхідні під час відвідування ресторанів, кафе, музеїв, спортивних споруд, міжміського транспорту та культурних об'єктів.

«Паспорт здоров'я» це:

  • доказ того, що дитина була повністю щеплена від коронавірусу принаймні за сім днів до отримання документу;

  • доказ негативного результату ПЛР-тесту або тесту на антиген впродовж останніх 72 годин;

  • доказ того, що дитина вилікувалася від #COVID-19 впродовж останніх шести місяців.

! Нові правила стосуватимуться близько 5 млн підлітків, 64% з яких вже повністю вакциновані й ще 8% отримали першу дозу. Натомість близько 1,4 млн невакцинованих підлітків зможуть отримати паспорт, лише після проходження ПЛР-тесту, тесту на антиген або підтвердивши своє одужання від COVID-19.

Тести на коронавірус стануть платними для дорослих у Франції з 15 жовтня, але для дітей віком до 18 років вони будуть безкоштовними. 

Нагадаємо, в Україні планують дозволити щепити всіх дітей від 12 років вакциною Pfizer.

Вас також може зацікавити: МОЗ затвердило обов’язкову вакцинацію від COVID-19 для педпрацівників