9 вересня 2019 о 14:25
0 0

Співаюча завідувачка дитсадка Alyona Alyona випустила кліп про бодішеймінг і булінг

Недавня працівниця сільського дитсадочка Alyona Alyona (Альона Савраненко) присвятила кліп і пісню бодішеймінгу та іншим формам цькування, хейтерства, булінгу

28-річна Альона Олегівна Савраненко по закінченні Переяслав-Хмельницького педвишу працювала вихователькою дитсадка в селищі Баришівка (Київська область), а потім завідувачкою дитсадка в селі Дернівка Баришівського району. Але в 2018 році педагогиня стала зіркою репу й хіпхопу Alyona Alyona, про неї пишуть численні світові видання, її кліпи набирають мільйони переглядів.

У нових кліпі й пісні «Булінг» реперка закликає людей пропускати цькування та знущання повз вуха.

На пояснення зацікавленості цією темою Альона Олегівна згадує власне шкільне дитинство – а саме, безперервний бодішеймінг, відомий їй з власного досвіду:

У нашому житті є моменти, які ніколи не забуваються та залишаються у пам‘яті. В мої роки початкової школи до нас з великих мiст приїздили фотографи з костюмами для перевдягання у рiзних персонажiв графинь, принцес, снiжних королев тощо. Це вiдбувалося 1-2 рази на рiк. В актовій залi збирався потiк дiтей і фотографувалися.

 

Так от. Цi костюми нiколи на мене не налазили. Залишити мене саму в класi не могли, тому я сидiла в залi i чекала, поки всiх сфотографують. I весь цей час з мене всi сміялися i говорили купу образливих слiв, типу «шо, жируха, не влазиш?», «ти ж тiльки не мiряй, бо костюм репне i нам нi в чому буде фоткатися», «Альона, а що, костюм мачухи для тебе не привезли?».

 

Це були морально тяжкi пару годин, які повторювались кожен рік.

 

Тепер я сміливо можу ділитися такими історіями і відкрито говорити про це.

Не треба боятися, не треба соромитись. Треба залишатися самим собою і рухатись до своєї мети.

 

Якщо ви маєте такі історії, говоріть про це! Тема «хейтерства» має бути відкритою!

На думку деяких ЗМІ, «Альона читає реп краще, ніж більшість російських (або українських) MC. Картинка тут, звичайно, теж має значення  і харизма самої виконавиці, і її самоіронія, і рідні краєвиди провінційного пострадянського запустіння, – але це все-таки доповнення. А от техніка читання репу й уміння поводитися з українською мовою у Савраненко на такому рівні , що можна й не дивитися, тільки слухати».

Дивіться також: Методичні матеріали для вчителів по темі «Булінг»

Фото: 112.ua