9 серпня 2021 о 15:17
0 0

Інспекція шкіл: на Київщині перевіряють готовність закладів освіти до нового навчального року

Робоча група вже розпочала інспекції. Скільки шкіл повністю готові?

Усі школи Київщини перевірять на предмет готовності до нового навчального року. Робоча група вже розпочала інспекції в освітніх закладах регіону. Про це повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

Сподіваюсь, що нам вдасться втримати епідемію і новий навчальний рік у нас стартує в офлайні, а не дистанційно. Саме тому, ми приділяли дуже багато уваги підготовці наших закладів освіти до нового навчального року. Йдеться про масштабні роботи. Серед них – ремонти котелень, проведення заходів з енергозбереження будівель і оновлення спортзалів, – зазначив Володін.

Також очільник Київської облдержадміністрації відзвітував, що наразі 78% шкіл уже готові повністю. На решті об’єктів роботи чи реконструкції ще тривають, проте будуть завершені вчасно.

Відтак, цьогоріч вже відремонтували 87 котелень та 36 систем опалення. Продовжують ремонтувати ще 15 котелень та 21 систему опалення. Найбільше зроблено у Бучанській, Сквирській та Рокитнянській громадах.

Волошин нагадав, що у 2021 році було заплановано повне або часткове утеплення фасадів у 24 закладах, а також дахів у 8 закладах освіти. Великий обсяг робіт з утеплення провели у Бородянській, Бучанській, Борщагівській, Вишгородській та Яготинській громадах.

Щодо спортивних залів, наразі завершено ремонти у чотирьох закладах освіти. І ще у чотирьох школах роботи продовжуються.

Вас також може зацікавити такий матеріал: Про перевірку готовності шкіл до нового навчального року та про відпустку, яка не відпускає