Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Вправи для профілактики негативних емоційних станів та поведінки у дітей з ООП
»
Взяти участь Всі події
10 червня 2021 о 19:08
0 0

ЗНО-2021 з біології: правильні відповіді

Найбільша явка учасників зафіксована у Київській області, а найменша – у Харківській.

В Україні відбулося зовнішнє незалежне оцінювання 2021 з біології. Участь у тестування взяли 79 388 осіб – це 62,4% від загальної кількості зареєстрованих. Про це інформує Український центр оцінювання якості освіти.

Так, 15 учасників не допустили до тестування через запізнення/відсутність документа, що посвідчує особу, 3 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 32 громадських спостерігачі.

Найбільша явка учасників була зафіксована у Київській області – 74,2%, а найменша у Харківській області – 34,3%.

Оголошення результатів #ЗНО з біології відбудеться до 25 червня.

З правильними відповідями до завдань сертифікаційної роботи з біології можна ознайомитись тут:

#УЦОЯО нагадує, що цьогоріч Верховною Радою було ухвалено закон про звільнення здобувачів повної загальної середньої освіти 2021 року від обов’язкового проходження #ДПА у формі ЗНО. Ймовірно, необов’язковість державної підсумкової атестації зумовила наявність значної кількості учасників, які не з’явилися для проходження оцінювання з біології.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з біології через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Останнє тестування зовнішнього незалежного оцінювання з біології відбудеться 15 червня – це буде ЗНО з географії. 

Фотоматеріали: bibiphoto / Shutterstock.com


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – «Тренажер ЗНО» від «Всеосвіти». Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завдяки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флешкартки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де!

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno