У Києві в тестовому режимі запрацювало перше онлайн-радіо «П.О.Р.Ш.» для школярів. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.
До радіо можна долучитись на сайті радіо або через додаток, який можна завантажити на Google Play або App Store.
Абревіатура назви «П.О.Р.Ш.» розшифровується як перше онлайн-радіо «Школа». Сам проєкт ініційований КНП «Освітня агенція міста Києва».
Мета проєкту – залучення учнівської молоді до створення цікавого контенту для своїх однолітків.
Діти самостійно створюватимуть онлайн подкасти та проводитимуть інтерв’ю з цікавими особистостями: відомими киянами, освітянами, батьками, шкільними друзями та іншими. Таким чином у школярів з’явиться ще одна додаткова можливість навчитися презентувати себе, вести дискусії та спробувати себе в ролі діджея, – розповів Валентин Мондриївський, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.
Він зазначив, що з дітьми працюватимуть професійні радіоведучі, медіапсихологи та медіаексперти, які ділитимуться своїм досвідом та порадами. Окрім того, школярів навчатимуть медіаграмотності, критичному мисленню, а також розкажуть про основи журналістської етики.
Вже після локдауну столичні школярі зможуть спробувати себе в радіожурналістиці.
Усі охочі матимуть можливість дослідити механізми створення інформаційних потоків, розробляти власні авторські програми та складати музичні підбірки, – повідомив директор КНП «Освітня агенція міста Києва» Бадрі Лолашвілі.
Він додав, що деякі київські школи вже планують запускати роботу радіо «П.О.Р.Ш.» під час виховних годин та на перервах. На школярів очікують інтелектуальні вікторини з подарунками, а також можливість передавати вітання друзям та замовляти пісні.
Вас може зацікавити матеріал: Україномовні Youtube-канали для дітей – не тільки весело й цікаво, а пізнавально й корисно
Користувач:
Паламарчук Юлія Вікторівна