16 липня 2019 о 14:55
0 0

Українська команда посіла призові місця на Міжнародних змаганнях у Тель-Авіві

Школярі з України отримали 4 медалі на Міжнародних змаганнях в Ізраїлі, де змагалось ще понад 360 учасників зі всього світу.

Українська команда виборола 4 призові медалі на Міжнародній учнівській олімпіаді з фізики, яка завершилась 15 липня у Тель-Авіві (Ізраїль).

Збірна України складалась з 5-ти школярів:

  • Роман Губенко, учень 11 класу Природничо-наукового ліцею №145 (м. Київ);
  • Кирило Ковальчук, учень 11 класу Харківського фізико-математичного ліцею №27;
  • Анастасія Кутах, учениця 11 класу Харківського фізико-математичного ліцею №27;
  • Валерія Рогоза, учениця 11 класу Ліцею №15 (Чернігів);
  • Михайло Цисін, учень 11 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» (м. Київ).

Олімпіада відбувалась у кілька турів, під час яких учасникам потрібно було виконати теоретичні та експериментальні завдання. Призові місця між українською командою розподілились так:

  • Роман Губенко здобув срібну медаль;
  • Кирило Ковальчук здобув бронзову медаль;
  • Анастасія Кутах – бронзову медаль;
  • Михайло Цисін – бронзову медаль.

Учасницю команду, Валерію Рогозу, нагородили почесною грамотою олімпіади.

Вітаємо українських школярів із хорошим результатом. Бажаємо їм впевнено йти до своєї мети і досягати ще більших вершин!


Нагадаємо, нещодавно «Всеосвіта» публікувала інтерв’ю з учасником української команди – Михайлом Цисіним.

Джерело фото МОН: https://mon.gov.ua/ua