Українська команда виборола 4 призові медалі на Міжнародній учнівській олімпіаді з фізики, яка завершилась 15 липня у Тель-Авіві (Ізраїль).
Збірна України складалась з 5-ти школярів:
Олімпіада відбувалась у кілька турів, під час яких учасникам потрібно було виконати теоретичні та експериментальні завдання. Призові місця між українською командою розподілились так:
Учасницю команду, Валерію Рогозу, нагородили почесною грамотою олімпіади.
Вітаємо українських школярів із хорошим результатом. Бажаємо їм впевнено йти до своєї мети і досягати ще більших вершин!
Нагадаємо, нещодавно «Всеосвіта» публікувала інтерв’ю з учасником української команди – Михайлом Цисіним.
Джерело фото МОН: https://mon.gov.ua/ua
Користувач:
Хшанович Катерина Олегівна