Працівників освіти, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році, за їхнім бажанням, щеплюватимуть вакциною CoronaVac проти COVID-19 виробництва Sinovac Biotech, що надійшла до України 25 березня 2021 року. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.
Дякую своїм колегам з Міністерства охорони здоров’я за те, що підтримали позицію щодо першочергової вакцинації освітян та працівників, які залучені до проведення ЗНО. Наголошую, що вакцинування відбуватиметься добровільно, – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.
У МОН запевняють, що працівники освіти, які залучені до ЗНО та мають бажання вакцинуватися, можуть звертатися до структурних підрозділів з питань освіти обласних державних адміністрацій. Вони, своєю чергою, узагальнять списки та передадуть їх регіональним координаторам з вакцинації для подальшого детального планування.
Освітян вакцинуватимуть організовано мобільними бригадами з імунізації. За координацію процесів, формування списків охочих вакцинуватись та планування графіку виїздів мобільних бригад відповідають регіональні координатори з вакцинації.
Ковід ковідом, але життя триває. Нам треба проводити ЗНО, щоб наші діти закінчували школи, вступати до університетів, реалізовували свої мрії. Тому проведення ЗНО є дуже важливим процесом. Відповідно, наш обов’язок – захистити тих, хто залучений до проведення оцінювання, тому закликаємо освітян вакцинуватися і бути в безпеці, – зазначив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
Важливо! Через 28 днів після щеплення першою дозою працівників сфери освіти, які матимуть бажання щеплюватися, вакцинують другою дозою з тієї ж партії вакцин CoronaVac. Тобто за кожною особою, щепленою першою дозою, буде зарезервована друга доза із цієї ж партії.
CoronaVac – це інактивована вакцина в однодозних флаконах. Для повної імунізації від COVID-19 потрібні дві дози вакцини, інтервал введення яких становить 14-28 днів.
Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за телефоном контакт-центру: 0 800 60 20 19.
Крім працівників, залучених до ЗНО, першою партією вакцини щеплюватимуть маломобільні групи населення і тих, хто за ними доглядає, олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях в Токіо у 2021 році, та співробітників патрульної поліції й Державної міграційної служби.
Вас також може зацікавити матеріал: Учителям не потрібно записуватися в чергу для вакцинації, списки на щеплення готуватимуть директори шкіл, – МОЗ
Користувач:
Паламарчук Юлія Вікторівна