6 квітня 2021 о 12:48
0 0

У Хмельницькій області вводять обмеження «червоної» зони: як працюватимуть дитсадки та школи

Посилений карантин діятиме до 18 квітня.

У Хмельницькій області з 7 квітня, середа, вводять карантинні обмеження «червоної» зони – вони діятимуть до 18 квітня. Про це інформує пресслужба Хмельницької ОДА з посиланням на рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС.

Зокрема, учні 5-11 класів навчатимуться у дистанційному форматі, а початкова школа відвідуватиме заклади освіти очно. Дитячі садки працюватимуть у звичному режимі.

Серед інших заборон:

  • робота закладів громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності зі здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

  • робота торговельно-розважальних центрів;

  • робота інших закладів розважальної діяльності;

  • робота закладів сфери торговельного і побутового обслуговування населення;

  • робота спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів;

  • проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів

  • торгівля на ринках, крім продовольчих;

  • регулярні перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом у межах області;

  • проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації;

  • перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

  • відвідування сторонніми особами (крім законних представників, членів сім’ї, родичів за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, не частіше ніж один раз на тиждень) установ і закладів сфери соціального захисту, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

Станом на 6 квітня Хмельницька область перебуває у «помаранчевій» зоні карантину. 

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Комендантська година в Україні: за яких умов можуть ввести надзвичайний стан?