Заступниця Міністра освіти і науки України Віра #Рогова взяла участь у форсайт-сесії «HEALTHY CONSUMPTION. Дитяче та шкільне харчування: формуймо здорове майбутнє», що відбулася на базі Київського національного торговельно-економічного університету в межах форуму «Консумеризм в Україні: законодавча, інституційна та суспільна турбулентність». Про це повідомляють у #МОН.
Питання, що розглянули під час засідання:
Закон України «Про дитяче харчування».
Санітарні норми та правила.
Механізми впровадження нового підходу до харчування учнів у практику шкіл.
Інноваційні розробки у галузі шкільного харчування – вектор на покращення здоров’я школярів.
Нагадаємо, наразі активно впроваджується реформа шкільного харчування за ініціативи та під патронатом першої леді України Олени Зеленської.
Вас може зацікавити: Розпочато моніторингове дослідження якості Нової української школи
Користувач:
Старовойт Ольга Валеріївна