Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

3 лютого 2021 о 14:22
0 0

Об'єднання національних університетів: 237 нардепів «за»

Автор документу Руслан Стефанчук розповів про мету законопроєкту.

2 лютого 2021 року на засіданні Верховної Ради України парламентарі ухвалили законопроєкт про вдосконалення процедури надання закладам вищої освіти статусу національного та можливості колаборації вишів з відповідним ступенем. Про це стало відомо з онлайн-трансляції #ВРУ, повідомляє УНН.

Метою законопроєкту є законодавче вдосконалення процедури надання закладам вищої освіти статусу національного, науковим установам - статусу національного наукового центру та створення належних можливостей управління закладами освіти та державним майном, що закріплено за ними, –  сказав перший заступник голови ВРУ Руслан Стефанчук.

Зауважимо, що відповідно до проєкту Закону № 4486 передбачається внесення змін до законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про фахову передвищу освіту», «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» та «Про наукову і науково-технічну діяльність» в частині вдосконалення процедури надання статусу національного та управління закладами освіти і державним майном, що закріплено за ними.

Важливо підкреслити, що акцент на об’єднання університетів зі статусом національного передбачає цим кроком створення більш потужних закладів освіти.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Виші мають отримати підтримку в організації дистанційного навчання: Сергій Шкарлет про вдосконалення у сфері вищої освіти