Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
25 квітня 2019 о 14:40
0 0

Школярі здобули призові місця на Міжнародній конференції молодих вчених ICYS-2019

Юні українці продемонстрували високий результат на Міжнародній конференції і повертаються додому з медалями.

У м. Куала-Лумпурі (Малайзія) відбулась Міжнародна конференція молодих вчених ICYS-2019, на якій українська команда виборола 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові медалі, про це йдеться на сайті МОН. Україну на міжнародній арені представляло 8 учасників – учні Малої академії наук, які попередньо перемогли у національному відборі. Учасники презентували власні дослідницькі проекти, показували вміння розмовляти англійською мовою і підтримувати бесіду цією мовою.

 Отож, учасники посіли такі призові місця: 

  • золоту медаль у категорії «Інженерія» виборов 11-класник Львівського ліцею № 8 Дмитро Лопушанський. Хлопець представив проект «Мультифункціональний пристрій для незрячих HelpyEyes». Пропонований прилад допоможе людям з вадами зору краще орієнтуватися у просторі.
  • срібну медаль у категорії «Інженерія» здобув учень Чернівецького міського ліцею № 1 Павло Сливка. Його проект – «Безконтактний детектор вібрацій». Пристрій дасть можливість отримувати інформацію про об’єкти та прослуховувати звуки на відстані.
  • срібну медаль у категорії «Математика» отримала учениця 10 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Євгенія-Анастасія Рудик. Вона провела дослідження нових геометричних об’єктів.
  • бронзову медаль у категорії «Математика» виборола учениця Сумської спеціалізованої школи № 10 Дарія Тищенко. Дівчина представила роботу, присвячену маловідомим методам розв’язування рівнянь.
  • бронзову медаль у категорії «Інформатика» отримав Михайло Ветлужських, учень Дніпровського ліцею інформаційних технологій. Він розробив програму, що перекладає код однієї мови програмування на іншу за допомогою формально описаних правил. Для роботи над проектом Михайло вивчив 6 мов програмування.

Крім того, члени української команди отримали два спеціальних призи змагання у категорії «Фізика». Подарунок отримала учениця Чернівецького ліцею № 1 Яна Головацьката вихованець Дніпровського ліцею інформаційних технологій Владислав Морозов.

Участь у Міжнародній конференції – це серйозний крок для кожного учасника. Аби продемонструвати високий рівень, потрібна якісна підготовка, тож українську команди координували і підтримували викладач фізики й астрономії, переможець Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паул Пшенічка і співробітниця Національного центру «Мала академія наук» Наталія Поліхун.

Вітаємо школярі з таким чудовим результатом! Ми пишаємось вами і ви є гордістю України! 


Нагадаємо, українська команда перемогла на Міжнародній олімпіаді з екології!

Фотографії взяті з сайту МОН