Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

25 січня 2021 о 12:06
0 0

Графік роботи шкіл: Сергій Шкарлет про адаптивний карантин в ЗЗСО

Дитячі садки та школи розпочали освітній процес у звичайному режимі з частковим використанням змішаної та дистанційної форм.

Від сьогодні, 25 січня, в Україні знову адаптивний карантин. Нагадаємо, санепідеміологічні заходи такого формату були встановлені Урядом у грудні 2020 року. Відповідно до них дитячі садки та школи працюватимуть у звичному режимі. Заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти можна відвідувати групами не більш ніж 20 осіб. Про це повідомив Міністр освіти Сергій #Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

За даними міністерства, більшість закладів загальної середньої освіти розпочало освітній процес в очній формі (з частковим використанням змішаної та дистанційної форм).

За парти повернулося майже 100% учнів Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Волинської, Донецької, Чернігівської, Івано-Франківської, Житомирської областей та м. Київ. Від 99% до 91% шкіл повернулися до очного формату навчання в Черкаській, Луганській, Сумській, Київській, Миколаївській, Херсонській та Харківській областях. Від 70% до 58% шкіл працюють очно в Чернівецькій, Запорізькій, Кіровоградській областях, – зазначив Сергій Шкарлет. 

Міністр також додав, що на Полтавщині переважно змішана й дистанційна форми навчання. У Тернопільській області учні молодших класів відвідують уроки у звичному режимі, а школярі 5-11 класів навчаються за змішаною формою. У Вінницькій області 1-4 та 9-11 класи навчаються очно, 5-8 класи – за змішаною формою. У Рівненській, Львівській та Закарпатській областях переважно очна та змішана, частково – дистанційна форми навчання. 

Варто звернути увагу, що заборонено відвідувати заклади освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу. 


Читайте також: 70% школярів початкової школи є безсимптомними носіями COVID-19, а у середній школі – 50%, – науковець