5 січня 2021 о 17:25
1 0

Електронні журнали та щоденники: МОН розпочало безкоштовне поширення сервісу серед шкіл

За перші дні роботи платформи E-Journal до неї підключилося більше, ніж 100 закладів загальної середньої освіти.

В Україні стартувало підключення шкіл до безкоштовного модуля електронних журналів і щоденників. Про це інформує прес-служба Міносвіти.

Зазначено, що #сервіс достатньо простий у користуванні та має дружній #інтерфейс, через нього організовано вхід до даних про учнів, розкладу уроків, списків відвідування, домашніх завдань тощо. Інформацію вноситимуть #вчителі, а за допомогою логіна й пароля батьки та учні зможуть отримати доступ до неї.

Також #батьки в режимі онлайн у е-щоденниках бачитимуть інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а #учні – отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом.

Алгоритм підключення до системи E-Journal відбувається в 4 етапи:

  1. Школа надсилає на електронну пошту ДНУ «Інститут освітньої аналітики» (ejournal@iea.gov.ua) запит з наступною інформацією:
    регіон (область);
    місто/ОТГ;
    назва закладу освіти з вказанням його ID у системі ДІСО;
    ЄДРПОУ закладу освіти;
    ПІБ відповідальної особи;
    електронна адреса відповідальної особи;
    телефон відповідальної особи.

  2. ДНУ «Інститут освітньої аналітики» розглядає звернення, створює в E-Journal адміністратора для даного ЗЗСО з відповідними правами доступу.

  3. Система E-Journal автоматично генерує права доступу та надсилає запрошення на вказану електронну адресу адміністратора закладу освіти.

  4. Відповідальна особа, отримавши права доступу, авторизується в системі й розпочинає роботу.

«Наразі Інститут освітньої аналітики отримав звернення від закладів вищої освіти та професійно-технічної освіти щодо бажання також використовувати функціонал державних електронних щоденників та журналів і працює над реалізацією цього завдання» - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на платформі «Всеосвіта» розроблено повномасштабний безкоштовний функціонал «Мої журнали» з детальною інструкцією для вчителів та учнів.

Для початку роботи з журналом перейдіть за посиланням: https://vseosvita.ua/lesson/journal