3 листопада 2020 о 14:48
0 0

У Харкові старшокласники вийшли після канікул на навчання попри "червону зону" – у мерії пояснили причину

Старша школа переходить на дистанційне навчання, отримавши усі завдання на найближчий тиждень, – директорка міського департаменту Харкова.

З понеділка, 2 листопада, розпочалось навчання у закладах освіти Харкова. Через необхідність проведення «організаційних заходів» на навчання вийшли учні початкової, середньої та старшої ланки. Проте із 3 листопада у школах вчитимуться тільки учні 1 – 4 класів. Про це повідомила директорка міського департаменту освіти Ольга Деменко:

Попри те, що державна і регіональна комісія постановили у червоних зонах перевести на дистанційне навчання усі класи, крім початкових, після осінніх канікул 2 листопада – школи працювали у дистанційному й змішаному режимі.

Пані Деменко зазначила, що все, що стосується дітей, потрібно проводити виважено й дуже ретельно, тому вчора більшість школярів були присутні в закладах освіти. Необхідно було провести медогляди, профілактичні бесіди з дітьми, розмови щодо майбутнього дистанційного навчання, зробити відповідні корективи розкладу і провести організаційні заходи з організації навчання онлайн.

Із завтрашнього дня початкова школа продовжує навчатися у стаціонарному режимі. Старша школа переходить на дистанційне навчання, вже повністю отримавши усі завдання на найближчий тиждень, — додала директорка Харківського міського департаменту освіти.

За словами Деменко, з початку навчального року кількість учнів, які захворіли на коронавірус не перевищує 1%.

Як стало відомо, напередодні поліція Харківщини занепокоїлася тим, що в місті, яке увійшло до червоної зони, продовжують працювати заклади освіти.

Я зустрінуся з виконувачем обов'язків міського голови, будуть голови адміністрацій районних у місті Харкові. Я до них звернуся, ми ж і роз'яснювальну роботу проводимо, - зазначив начальник поліції Валерій Сокуренко.

Після того, як у Міськраді заявили про перехід учнів на дистанційне навчання, питання було врегульоване.

Чи дотримуватимуться заклади освіти всіх зазначених вказівок державної й регіональної комісії?

Директорка Харківського ліцею №89 Світлана Кіріченко повідомила, що уроки в школі залишили для 1-4 класів, а 9-11 класи навчатимуться тричі на тиждень, в інші дні – дистанційно:

Форму навчання вирішила рада вчителів, а рішення затверджено наказом директора закладу освіти.

А заступниця директора школи №146 Наталія Плотнікова, сказала, що уроки в класах проводитимуть за вказівкою профільного департаменту. Старші класи до школи приходитимуть не щодня, вони працюватимуть за розкладом, але крім тих днів, які виділені на онлайн-навчання:

Такі предмети як математику, фізику, хімію, українську мову – учні вивчатимуть у школі.

Усього в Харкові навчається 135 тисяч школярів. Перед канікулами із 4880 класів дистанційно навчалися 104 класи.

Джерело: https://vse.ee/tmc


Вас може зацікавити: Як реформа НУШ готує учнів до сучасних умов на ринку праці: роз'яснення служби освітнього омбудсмена