Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Літо без стресу: психоемоційна підтримка дітей з ООП у період канікул
»
Взяти участь Всі події
22 лютого 2018 о 17:57
0 0

Уроки та лекції – лише українською, - розпорядження МОНу

 «Українські педагоги зобов’язані користуватися у робочий час виключно державною мовою», - йдеться в офіційному листі Міністерства освіти і науки України, адресованому освітнім закладам усіх рівнів.

Уроки та лекції – лише українською, - розпорядження МОНу

 «Українські педагоги зобов’язані користуватися у робочий час виключно державною мовою», - йдеться в офіційному листі Міністерства освіти і науки України, адресованому освітнім закладам усіх рівнів.

Аргументуючи цю вимогу, МОН посилається на Конституцію України та закон «Про освіту», у яких зазначено, що мовою освітнього процесу в усіх закладах освіти є державна мова.

«У робочий час науково-педагогічні, педагогічні працівники та інший персонал повинен послуговуватись державною мовою. Уроки, лекції, практичні та семінарські заняття мають відбуватися українською мовою», – йдеться в листі.