Уроки та лекції – лише українською, - розпорядження МОНу
«Українські педагоги зобов’язані користуватися у робочий час виключно державною мовою», - йдеться в офіційному листі Міністерства освіти і науки України, адресованому освітнім закладам усіх рівнів.
Аргументуючи цю вимогу, МОН посилається на Конституцію України та закон «Про освіту», у яких зазначено, що мовою освітнього процесу в усіх закладах освіти є державна мова.
«У робочий час науково-педагогічні, педагогічні працівники та інший персонал повинен послуговуватись державною мовою. Уроки, лекції, практичні та семінарські заняття мають відбуватися українською мовою», – йдеться в листі.
Головна редакторка:
Литвиненко Леся Анатоліївна