Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

9 січня 2019 о 19:25
0 0

ТОП-5 цікавих ідей для вивчення математики

Пропонуємо вашій увазі нові оригінальні способи, як навчити дітей легко розв'язувати математичні приклади, вивчати табличку множення тощо.

На відміну від інших шкільних предметів, математика потребує більше часу для її вивчення, але ж дітям потрібно пояснити складний матеріал простими словами, щоб вони зрозуміли і запам'ятали інформацію. Так, вивчення таблички множення дається легко не всім дітям, так само як вивчення і розуміння теми дробів. «Всеосвіта» завжди у пошуках свіжих ідей для того, аби ваші уроки проходили якомога цікавіше, а діти отримували суцільне задоволення. Саме тому, сьогодні ми розповімо вам про неординарні способи вивчення дробів, таблички множення і ще кілька цікавих способів вивчати математику.


 Математична гра «Змійка» 

Принцип цієї гри досить простий: дітям потрібно розв’язувати приклади і вписувати відповіді, рухаючись у напрямку стрілочок. Така гра розвиває логіку, допомагає швидкому запам’ятовуванню таблиці множення та інших математичним дій. Натискайте на позначку «Перейти на сторінку документа» і завантажуйте безкоштовно. 


 Вивчаємо дроби 

За допомогою звичайних пластикових тарілок можна вивчати тему дробів і наочно дитині продемонструвати, як їх використовувати у реальному житті. Розфарбуйте середину тарілок різними кольорами, поділіть їх на частини і позначте їх дробами. У такий спосіб можна навчатися не лише в школі, але й вдома.


 Вивчаємо дію віднімання і додавання 

Ця гра схожа на усім славнозвісний кросворд, але замість слова потрібно вписати число. Нове рівняння починається зі вписаної відповіді. Натискате на позначку «Перейти на сторінку документа» та завантажуйте безкоштовно. 


 Розмальовка для тих, хто любить математику понад усе 

Такий варіант проведення дозвілля неодмінно сподобається вашим бешкетникам:)

Рахувати і водночас розмальовувати? Усе можливо, переконана «Всеосвіта», переконайтесь у цьому і ви. Що потрібно зробити?

Для початку потрібно розв’язати приклади. Кожне число, тобто відповідь, має відповідний колір.

  • 11, 13 – блакитний колір;
  • 12, 14 – синій колір;
  • 15, 16 – фіолетовий.

До прикладу, 8+8=16, отже цей блок прикладу ми розфарбовуємо у фіолетовий колір.


 Рахуємо за допомогою пластикових стаканчиків 

Переверніть стаканчики і обмалюйте їх фломастером на кольоровому папері. Усередині напишіть будь-які математичні приклади. На дні кожного стаканчика напишіть відповіді. Дітям потрібно розв’язати приклади і на місце кола поставити стаканчик із правильною відповіддю.  


 Використовуйте з користю і не забувайте, що ще більше корисних матеріалів для своїх уроків ви можете знайти у розділі «Творчі ідеї» і «Класний менеджмент»