«Лише взимку так буває» – звучить, ніби назва доброї знаної казки. Либонь, у цьому є частка правди, адже зовсім скоро, 18 грудня о 16:00 Державний музеї іграшки спеціально до новорічних свят відкриватиме свою нову експозицію з такою назвою.
Понад 1 300 різноманітних експонатів вразять як дітей, так і дорослих. Ялинкові прикраси й іграшки, дідухи, фігурне обрядове печиво, ляльки, конструктори та ще безліч цікавих штукенцій, які створюють у нас неймовірний святковий настрій. Чого-чого, а затишку в музеї не бракуватиме.
Працівники музею вже запаслися історіями про ельфів, Йолупуккі та оленя Рудольфа. Сподіватимемось, екскурсоводи не скупитимуться на новорічні історії і розщповідатимуть про усі традиції народів світу відзначення зимових свят. Музейники обіцяють розповісти про заборону Різдва та подальше наповнення його «новим» змістом, а також про використання новорічних іграшок у виховних цілях. Вже заінтриговані? А це ще не все!

Як створювали ялинкові прикраси в Україні? Як святкували Новий рік у воєнні часи? Не знаєте? Тоді хутчіш поспішайте дізнатися про це у Музеї іграшки.
У центрі експозиції – історія однієї ялинки, закарбована в колекції новорічних прикрас трьох поколінь. Власниками іграшок (майже 150 предметів) та хранителями дитячих спогадів про сімейні традиції Нового року та Різдва є київське подружжя Братерських–Дронь.
Виставка функціонуватиме до кінця січня 2019 року.
Адреса Державного музею іграшки: м. Київ, Кловський узвіз, 8.