Щорічно в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Цього року свято припало на 4 листопада.
Відповідно до Указу Президента від 13 квітня 1999 року свято отримало статус офіційного.
…на підтримку ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики…, – сказано в Наказі стосовно мети встановлення свята.
Соціальні працівники залучені до багатьох галузей діяльності, а їхня робота торкається розв'язання гострих проблем суспільства. Така робота є складним процесом, яка вимагає не лише психологічної стійкості та терпіння, а й міцних знань з соціології, медицини, права, психології педагогіки, економіки тощо.
Вітаємо з професійним святом всіх фахівців соціальної сфери! Ви робите дуже важливу і потрібну роботу для нашого суспільства.
Доброта та повсякденна увага до ближніх змінять Україну на краще!
Фотоматеріали взяті з сайту Prometeus.
Користувач:
Нагаєвська Дарина Олександрівна