24 вересня 2018 об 11:40
0 0

Український школяр переміг на міжнародних дебатах

Ярема-Лука Єлейко посів 1-ше місце у XII Міжнародному фіналі Міжнародних молодіжних дебатів у Словаччині.

Учень львівського ліцею №28 Ярема-Лука Єлейко посів 1-ше місце у XII Міжнародному фіналі Міжнародних молодіжних дебатів у Словаччині, який відбувся 20 вересня 2018 року у Братиславі (Словаччина).

Ярема-Лука Єлейко.

Впродовж тижня в міжнародних кваліфікаційних раундах і півфіналі змагалися 24 школярі з 12 країн Центральної та Східної Європи.
У фінал потрапили 4 учасники. В дебатах на тему «Чи повинні канали теле- та радіомовлення бути краще захищеними від впливу уряду?» українець Єлейко став кращим та посів перше місце!

Вітаємо Ярему-Луку з перемогою та бажаємо нових звершень!

Фотомателіали взяті з сайту Міністерство освіти і науки України.

Інформацію взято з сайту Міністерство освіти і науки України.