На своїй сторінці у Facebook виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зазначила, що відтепер студенти медичних вишів України, які здобувають ступінь магістра, складатимуть єдиний державний кваліфікований іспит.

Успішне проходження всіх етапів іспиту підтвердить, що студенти медичних ВНЗ отримали комплексну підготовку та готові продовжувати навчатися в інтернатурі, — повідомила Супрун.
Подібні іспити, як зазначила Уляна Супрун, складають студенти-медики в країнах Європи, Північної Америки, Південної Америки, Азії, Африки.
Перескласти іспит можна буде лише раз.
Такий підхід дозволить реально оцінити знання майбутніх лікарів.
Посилання на сторінку у Facebook: https://www.facebook.com/ulanasuprun/posts/2060984044186152
Користувач:
Хшанович Катерина Олегівна