5 березня 13:58
21 1
1

Пенсія чи викладання? Чи повинні вчителі похилого віку залишати школу?

В соцмережах розгорілася дискусія щодо граничного віку освітян, по досягненні якого вони мають залишати викладання й виходити на пенсію. Відео на цю тему записала освітянка з Миколаєва Любов Білецька. Під одним із відео вона виявила коментар, де мати школяра насміхалася з того, що вчителі і в 67 років продовжують працювати в школі.

Білецька задалася питанням: невже 67 років — це вже показник, щоб не працювати?

Є люди, які сповнені сил, бадьорі, мають сили і терпіння працювати з дітьми, володіють гаджетами, вміють інноваційно побудувати урок, — зазначила Білецька.

Вона згадала свою колегу з Херсону, також похилого віку, яка могла «їх усіх ще повчити». Зазначений коментар обурив освітянку, тож вона вирішила дізнатися думку підписників — чи мають вчителі похилого віку однозначно йти на пенсію, чи працювати далі.

Дискусія зібрала велику кількість батьків і вчителів, кожен з яких посилався на власні життєві випадки. Деякі зазначали, що вчителі «мають йти на пенсію і крапка».

Коментарі під відео освітянки

Інші звертали увагу, що люди і в 70 років можуть бути «бомбезними» і професійними викладачами.

Коментарі під відео освітянки