Українська мова з’явиться в школах Відня як друга іноземна. Про це повідомляє посольство України в Республіці Австрія.
Уже з вересня 2026 року українські діти в Австрії матимуть змогу вивчати українську як другу іноземну мову. Її вивчення пропонується з 5 класу старшої школи — це 9-й рік навчання. Як зазначили в посольстві, передумовою запровадження української є достатня кількість заявок на її вивчення.
Наразі українську викладатимуть у двох школах австрійської столиці:
У BRO — das BORG 3, Landstraßer Hauptstraße 70.
У BRW — das GRG15, Diefenbachgasse 19.
Важливо розуміти, що подавати заявку на вивчення української мови можуть учні й з інших шкіл Відня. Просто викладання української відбуватиметься саме в цих двох закладах. До них діти їхатимуть після закінчення уроків в основній школі. У посольстві також закликали українців в Австрії активно подавати заявки на вивчення української як другої іноземної.
Журналіст:
Огей Антон Володимирович