Окупанти на тимчасово окупованих територіях вимагають погодження всіх шкільних заходів з фсб. Кожна школа зобов’язана надсилати програми й сценарії заходів на перевірку до рашистів. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
Під час самих подій можуть бути присутні «секретні співробітники», які здійснюють контроль. Таким чином ворог намагається ламати ідентичність українських дітей. У ЦНС зазначили, що політика страху та доносів залишається візитівкою імперії.
Раніше повідомлялося, що на ТОТ вчителі отримали методички з «виявлення злочинців» серед дітей. кремль розіслав вчителям «рекомендації», як правильно стежити за поведінкою дітей, яких вважають «мігрантами» — тобто тих, хто не має російського паспорта. Окупанти таким чином впроваджують систему доносів у школах, перетворюючи педагогів на інструмент поліційного контролю, що є прямим порушенням прав дитини. «Освіта» росіян на ТОТ залишається лише ширмою для ідеологічного впливу, дискримінації та репресій. У ЦНС закликали мешканців ТОТ документувати факти тиску і пам’ятати, що після деокупації всіх причетних до таких «методик» притягнуть до відповідальності.
Журналіст:
Огей Антон Володимирович