7 травня 15:20
3 0

Від садочка до 12 класу — ОАЕ впроваджує ШІ в освіту

Штучний інтелект впроваджується в освіту Об’єднаних Арабських Еміратів. Країна Перської затоки планує вже цього року ввести штучний інтелект до навчальної програми державних шкіл, оскільки має на меті стати регіональним центром розвитку ШІ. Про це повідомляє «Bloomberg».

Штучний інтелект буде впроваджено як окремий освітній курс, який діти вивчатимуть від дитячого садка і до 12 класу школи. Курс включатиме етичну обізнаність, а також фундаментальні концепції та їх застосування в реальному світі.

ОАЕ здійснила значні інвестиції в центри обробки даних, що використовуються для навчання моделей штучного інтелекту, а також створила інвестиційний фонд ШІ, який за кілька років може зрости до понад 100 мільярдів доларів. Генеральний директор «OpenAI Inc» Сем Альтман заявив минулого року, що Емірати можуть слугувати своєрідним світовим майданчиком для тестування технологій ШІ та перевірки роботи правил і обмежень. Тим часом США розглядають можливість послаблення обмежень на продаж продукції «Nvidia Corp» до ОАЕ, що може підвищити шанси країни в регіональних перегонах у сфері штучного інтелекту.

Раніше Емірати повідомили, що протягом наступного десятиліття планують витратити понад 1,4 трильйона доларів. Частина з цих коштів має піти на інфраструктуру для ШІ. ОАЕ далеко не перша країна, яка інтегрує штучний інтелект у свою систему освіти. Китай також минулого місяця оголосив про аналогічний крок щодо впровадження курсів зі штучного інтелекту для учнів початкової та середньої школи.

Титульне фото: Tada Images/Shutterstock.com