24 червня 17:12
7 0
1 1

Вірджинія Гіслоп отримала ступінь магістра в Стенфорді у віці 105 років

16 червня 2024 року 105-річна Вірджинія Гіслоп здобула ступінь магістра в Стенфорді! 👏👏👏

«Господи, я довго на це чекала», — сказала Вірджинія, проходячи через сцену🎓. 

Вірджинія Гіслоп здобула ступінь бакалавра в Педагогічній школі Стенфордського університету в 1940 році і відразу ж почала працювати над магістратурою, але була змушена перервати навчання через початок Другої світової війни. Одразу після завершення її курсової роботи та перед тим, як здати її випускну дисертацію, її нареченого Джорджа Гіслопа, студента GSE у Корпусі підготовки офіцерів запасу, призвали служити під час Другої світової війни, що спонукало пара одружиться, а Вірджинія Гіслоп покинула кампус до завершення навчання.

Я думав, що це одна з речей, які я можу підібрати в дорозі, якщо мені це знадобиться, і мені завжди подобалося вчитися, тому це не було для мене особливою турботою, а одруження було, — сказав Гіслоп.

Вірджинія Гіслоп (праворуч) отримує диплом магістра мистецтв у галузі освіти на церемонії вручення дипломів GSE 2024 від декана Дена Шварца. Вона здобула ступінь після більш ніж 80 років роботи в освіті у школах і в шкільних радах в Якімі, штат Вашингтон. (Фото: Чарльз Руссо)Протягом десятиліть Вірджинія активно брала участь у різноманітних освітніх ініціативах, демонструючи, що справжня пристрасть до навчання та викладання може проявлятися у різних формах, навіть без формального диплома🤝.

Зараз Гіслоп проводить більшу частину свого часу, займаючись громадською роботою, читаючи, спілкуючись і працюючи у своєму саду — цей розпорядок, за її словами, зберігає її бадьорість.

Найбільший урок, який я взяв від неї, полягає в тому, що ви ніколи не припиняєте вчитися, — сказав Даг Дженсен. — Вона ненажерлива читачка, і у свої 105 років вона все ще активно розвивається. Під її ногами мох не росте.

Ця зворушлива подія є джерелом натхнення для багатьох людей, нагадуючи, що освіта не має вікових обмежень, а наполегливість та любов до навчання можуть подолати будь-які перешкоди. ❤️❤️❤️

Джерело: ed.stanford.edu