Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

20 квітня 09:00
12 0
1 2

росіянин російським "язиком" веде розмову про "любов" та "педагогіку" в Україні

Наш світ давно б захопила пітьма, якби не українці. Говорячи про «пітьму», ми маємо на увазі московитів, які зі всіх щілин лізуть на українську землю «проповідувати» свою росіянську ідеологію.

Освітяни зіштовхнулися з небувалим цинізмом. росія третій рік масово знищує українську націю, вбиває та ґвалтує українських дітей, а у Київ та Одесу приїхав виступати з просвітницькою роботою про «любов» російський блогер Діма Зіцер. Відомо, що він народився в Санкт-Петербурзі та проживав у Москві, і як всі «хороші росіяни» також має громадянство Ізраїлю. 

«...Його приїзд в Україну легалізує «хорошіх руськіх» і це означає, що зараз вони почнуть лізти з усіх дир і знову нести нам сюди імперію і вєлікоє руськоє», — Юлія Ярмоленко.

Психологиня та письменниця Юлія Ярмоленко відверто говорить про такий зухвалий цинізм, — «росіянин під час російсько-української війни у Києві й Одесі російською буде розповідати українцям про "любов в умовах турбулентності". І українці радо купують квитки, усім все ОК. А я цю "любов" росіян відчуваю щодня у вигляді КАБів та С-300. А ще бачу наслідки цієї "любові".

Юлія також нагадує, що саме зараз, поки українці платять йому гроші (від 400 до 1000 грн за квиток), щоб послухати про цю «любов», вона змушена сидіти по 4—6 годин без світла саме через обстріли його земляків. 

В цей самий час, психологиня Вероніка Конончук запрошує небайдужих освітян доєднатися до неї та особисто розказати Дімі, що «В Україні не потрібна "культура" та "педагогіка", що виростила націю воєнних злочинців, ґвалтівників і творців геноциду».

Я мала деяку надію, що ці ганебні садистичні семінари для українських батьків і українських освітян будуть скасовані. Але — ніт. Діма Зіцер та Жанна Баграмян все ще продають українцям квитки на виступ особи, що має діючий освітній бізнес в росії, власне, в Пітері. Все ще ніде в рекламі не вказано, що лектор росіянин, який заробляє на російський людожерський режим. І так само ніде не вказано, що виступатиме він, найімовірніше, російською. Тобто, Дімі Зіцеру та Жанні Баграмян (zhanna.bagramian, +380673660614) ніяк не жме збирати з українців гроші за байки про російську "любов" і російську "педагогіку" у столиці країни, яка чинить відчайдушний щоденний супротив російським воєнним злочинцям і російським носіям імперської "культури" та імперської "ментальності". — Вероніка Конончук

Психологиня також виклала відео, як вона та інші небайдужі освітяни зібралися на виступ Зіцера, щоб проявити свою громадянську позицію. Позиція прозора — люди мають знати на чий виступ вони прийшли, це представник країни-агресора, але в афішах ШОУ про це не було сказано.

Як бачимо з відео, небайдужі освітяни потрапили на це ШОУ. Підпис до відео: «Орги семінару Діми Зіцера таємно перенесли захід в іншу локацію. Сьогодні це БЦ "Ультрамарин", конференц-зал "Оазис". Охорона намагалася нас прогнати. Але, на жаль, зала повна».

На відео, яке виклала Вероніка Конончук, охоронець був непривітний до мирних протестувальників. Він почав розпитувати, чи платив хтось освітянам за їх позицію. На пояснення, що освітяни не хочуть бачити росіянина в Україні в ролі спікерів, що він тримає бізнес на росії, охоронець цинічно відповів «ну й шо». На пояснення, що цей самий педагог виховує російських дітей, які потім стають військовими та вбивають українців, охоронець почав пояснювати, що це «дуже складне глибоке питання. Він з російської федерації, але це не значить, що він неадекватна людина». Далі охоронець почав говорити про «73% так званих людей обрали зовсім не українця в президенти». Охоронець говорив про системні помилки та порадив звертатися в СБУ.

Охоронець

Раніше Вероніка Конончук оприлюднила свою переписку з Дімою Зіцером.

Тут Діма Зіцер образився, що я не вітаю його в Києві з пропагандою російської "педагогіки" та російської "любові". Діма вважає, що він має етичне право писати, що робить для українців по-більше за мене, я ж всього навсього вже працюю освітянкою та психотерапевткою в Україні під час чергового геноциду, що коять його співвітчизники. Діма побажав мені не працювати на російські спецслужби 🤣🤣🤣 та діяти.

На зображенні може бути: текст «Дима Зицер (Vadim Zicer) Instagram dimazicer 143 тис. читачив 592 допис.в Ви не стежите одне за одним в Instagram Переглянути профиль вт 15:05 Якщо росиянин мае бодай краплю людяностί, .нОС та здатен зрозум.ти, що таке етика, BİH не пхатиметься розпов.дати украйнцям, над яКими стор.ччями чинять геноцид його людожерськи спίВвίтЧизНИКИ. що таке любов, та ще й в украйнц.в вдома. Повертайтеся до CBOEİ крайни психопат.в»На зображенні може бути: текст «спίвВίТЧиЗНИКИ, що таке любов, та ще й в укра.нцив вдома. Повертайтеся до вί краΪни психопат.в i маленьких людей плекайте "любов' там. Нам тут росийськой 'любов." достатньо. A росиян тут ради бачити або в родючому украΪнсъкому чорнозем., або в складί РДК i легону "Свобода Pocii" Вчора 00:16 Смйливо йд.ть далеко Я не росиянин i Н.коли в жи не був. На ЗСУ я даю грошей щом.сяця i бильше, ніж ви. Я допомагаю тисячам»На зображенні може бути: 1 особа та текст «Я допомагаю тисячам украйнц.в i в Укрн., i в усьому CBİTİ. Причому 3 2014 року. Включаючи допомогу д.тям y бомбосховищах та дорослих, яким погано та страшно. Moï виступи безкоштовни або за донати на дрони ЗСУ. Украйна не менше означае для мене, аниж для вас. Припиняйте працювати на росйськ спецслужби (в.льно чи мимовол.). Почнить дяти. Сьогоднй 14:11 хТо Ж Ви? Вам не жало жити, навчатися та заробляти в рф? BaM не жме рбота мовою нац»

На зображенні може бути: текст «Сьогодно 14:11 I хто ж Ви? Вам не жало жити, навчатися та заробляти в рф? Вам не жме робота мовою нац. людожерив i маленьких людей? Το не 3 Вашого сайту цитата: "Родился в 1966 году в Ленинграде. Закончил Педагогический университет (филология) и Санкт-Петербургскую академию Театрального искусства (режиссура)." BaM не жме порушувати законодавство УкраΪни та пхатися виступати в YkpaïHi мовою держави психопат.в i маленьких людей? Допоможить об. та CBOİM»На зображенні може бути: текст «1966 году в Ленинграде. Закончил Педагогический университет (филология) и Санкт-Петербургскую Санкт- академию Театрального искусства (режиссура)." Вам не жме порушувати законодавство Украёни та пхатися виступати в Укрн мовою держави психопат.в i маленьких людей? Допомож.ть соб. та сВоΪм спίввтчизникам. Те, що Ви вказуете ме., укра.нц., що народилася, живе та житиме в УкраΪ., працюе в OCBİTİ в Укри та працюе в психотер в YkpaïHi, лише св.дчитЬ, що яК i iHWi представники»На зображенні може бути: текст «Допомож.ть соб. та своём спίввίтчизникам. Те, що Ви вказуете MeHi, украйнц., що народилася, живе та житиме в Укран., працюе в OCBİTİ в Украни та працюе в психотерап в YkpaïHi, лише св.дчИТЬ, Що яК i iHWi представники недо.мперського онкоутворення на ί планети, Ви не маете нίякого розуминня про людян.сть i етику. A ще, проектуете на мене те, що близько BaM, яК от праця на росийсък. спецслужби. Почнить бути людиною.»


Українці цілодобово перебувають в умовах геноциду, який співвітчизники Діми Зіцера чинять в Україні. При цьому Діма дозволяє собі «педагогічно» звинувачувати українську освітянку у роботі на російські спецслужби.

Сьогодні росіяни використовують всі можливі засоби, щоб просувати свою імперську ідеологію та спотворювати правду. Ось так легко росіянин з ізраїльським паспортом звинувачує українку в роботі на російські спецслужби. А все тільки тому, що вона не хоче, щоб росіяни в Україні цинічно викладали семінари для батьків на тему "Любов в умовах турбулентності".

Цікавий факт, що виступ Діми Зіцера рекламували, як ШОУ від НЕ ПСИХОЛОГА. В рекламі одразу було зазначено, що виступ пройде росіянською мовою. Хоч реклама була подана українською мовою, проте ніде не було зазначено, що Діма Зіцер має успішний освітній бізнес на росії.

Поки наші захисники і захисниці гасять москалів, тримаймо надійно освітній тил!