Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

16 квітня 15:15
4 0
1

Документообіг спрощують: Кабмін ухвалив постанову про мультишеринг

На офіційному сайті Міністерства цифрової трансформації України сьогодні, 16 квітня, повідомили про впровадження мультишерингової системи по всій країні.

Працюємо спільно з Національним банком над удосконаленням шерингу документів, що значно спростить та пришвидшить документообіг для громадян в установах. Після запуску мультишерингу українці зможуть через Дію ділитися копіями й даними не лише цифрових документів, а й довідок про доходи, ОК-5, ОК-7 за один раз у кілька кліків. Це зробить шеринг комплексним та значно зекономить час як працівників компаній, так і клієнтів, — зазначено в пресрелізі.

Зараз, щоб надіслати комплект документів, потрібно спершу відправити копії цифрових документів через застосунок «Дія», а копії довідок надсилати окремо.

Економія часу для українців

У Мінцифрі зазначають, що мультишеринг дасть змогу відправляти копії всіх необхідних документів одночасно, а також автоматично заповнювати поля в електронних заявах і договорах даними з таких копій.

Мультишеринг зробить процес отримання послуг швидшим і зручнішим, скасує ксерокси, заповнення від руки й повторні підтвердження шерингу. Щоб поділитися копіями документів, достатньо буде зробити кілька кліків у застосунку Дія. Компанія надсилає запит, а клієнт підтверджує його за допомогою Дія.Підпису, тож одразу бачить назву установи, перелік необхідних документів і розуміє, кому та які копії передає, — пояснили у відомстві.

Раніше Всеосвіта повідомляла, що в застосунку «Дія» з'явилися документи про освіту. Як можна перевірити наявність персональних документів в реєстрі пояснюємо тут.

Титульна світлина: Міністерство трансформації України