Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

16 квітня 09:50
12 0
1 1 1 1

Чому Віктор Громовий припинив співпрацю з EdCamp

Нерівноцінні паралелі освітянського життя в Україні: одна категорія педпрацівників очікує на друк дефіцитних підручників та ремонт укриттів, інша — відвідує тренінги у 5-зірковому готелі та обговорює ребрендинг НУШ у фешенебельних конференц-залах.

Шеф-редактор порталу «Освітня політика» та консультант Одеського центру професійного розвитку педагогічних працівників Віктор Громовий опублікував допис у Facebook, де висвітлив болючу тему недоречності проведення «освітянських тусовок» у роки великої війни.

...Вкрай недоречною була минулорічна тусовка наших освітянських "білих ворон" у фешенебельному Radisson Blu Resort, Bukovel чи цьогорічна презентація результатів дослідження "Війна та освіта" у 5-зірковому готелі InterContinental-Kyiv. Як можна цього не розуміти нашій освітянській елітці, яка ще щось розпатякує про "цінності НУШ"?! Чи якою глибоко аморальною має бути їхня свита, представники якої мені писали: це ви просто заздрите, бо вас не покликали і не профуршетили! Ось чому я після їхньої Radisson Blu-шної ганьби припинив будь-яку співпрацю з Едкемпом. Бо іспанський сором... Чудять без баяна вони (бо звикли до розкішного життя), а соромно мені. Хай вибачать мені ті, хто щиро хотів почути мій виступ з проблем мотивації учнів на регіональних подіях, — висловлює свою думку Віктор Громовий. 

У своєму дописі він наводить міркування й інших працівників освітньої сфери. Вони вважають, що напрямки професійної діяльності ГО «ЕдКемп Україна» сьогодні є дещо «викривленими» в умовах нашої повсякденності.

Віктор Громовий згадує висловлювання: «Пили просеко, говорили про Донбас». Авторкою якого є журналістка та чинна військовослужбовиця ЗСУ Леся Ганжа. Так вона позначає усі форуми, конференції та хакатони, які «цинічно» проводяться у вигляді витончених фуршетів під час воєнного стану.


Що відомо про «ЕдКемп Україна»

Громадську організацію «ЕдКемп Україна» засновано 30 грудня 2015 року (згідно з даними у Єдиному державному реєстрі). На момент останнього оновлення даних (14.04.2024) статус підприємства є активним та дійсним. Власниками є Пащенко Марина Валеріївна та Елькін Олександр Борисович.

Економічна діяльність організації зазначена за класом 94.99 

З відкритих джерел відомо: дохід «неприбуткової» громадської організації у 2023 році склав 47 339 400 грн.

Офіційна інформація з ЄДР

Станом на 2024 рік на сайті ГО «ЕдКемп Україна» зазначено, що головною метою їхньої діяльності є «мотивація та підтримка відповідального вчительства».

Раніше ми писали — співзасновниця освітнього центру для педагогів «Я і моя школа» Ірина Мінковська опублікувала допис про причини виходу з громадської організації «ЕдКемп Україна». Детальніше з цією темою можна ознайомитися в матеріалі ГО «ЕдКемп Україна» погляд з середини.

Титульне фото: 24tv.ua