Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

15 квітня 09:10
5 0
1

Скільки заробляють співробітники Національної школи суддів: дані ДСА

Державна судова адміністрація оприлюднила інформацію про середню заробітну плату працівників судів та установ системи правосуддя за минулий рік.

Офіційні дані про розмір середньої заробітної плати та стимулюючих виплат працівників апаратів судів та установ суддівського врядування за 2023 рік було опубліковано на сайті Національної школи суддів України (НСШУ).

Згідно з вказаними даними ДСА, впродовж минулого року заробітна плата була нарахована 118 працівникам Національної школи суддів України (НШСУ). Відомо, що обсяг середньої зарплати в системі НШСУ у січні-грудні 2023 року склав 46 783 гривні. Натомість середній відсоток стимулюючих виплат, з урахуванням виплати матеріальної допомоги, сягнув 64%.

Зокрема, в НШСУ присутня помітна різниця у розмірах заробітних плат між керівництвом Школи суддів та їхніми підлеглими. У статистичному звіті зазначено, що ректор НШСУ, його заступник та керівник апарату Школи суддів у 2023 році в середньому отримували 125 411 гривень на місяць. Своєю чергою середній відсоток їхніх стимулюючих виплат склав близько 42%. Зазначено, що 37 керівників самостійних підрозділів НШСУ та їхні заступники в середньому отримували  торік 55 005 гривень на місяць (середній відсоток стимулюючих сягав 65%). Працівники патронатної служби НШСУ (4 співробітника) того року щомісяця в середньому отримували по 41 202 гривні (середній відсоток стимулюючих — 61%).

Решта працівників НШСУ, як виконують «функції з обслуговування» (всього — 71 працівник) у 2023 році отримували щомісяця в середньому 37 633 гривні щомісяця (середній відсоток стимулюючих — 66%). Також три співробітники, які працюють в НШСУ на підставі трудових угод, отримували в середньому щомісяця 9 625 гривень (середній відсоток стимулюючих — 75%).