28 березня 11:00
25 0
1

Огляд онлайн-генераторів для полегшення роботи вчителя

Створюйте цікаві завдання та економте свій час
Марафон:
1—11 жовтня
5 днів
30 годин ПК

ОБ'ЄДНАНІ СЕРВІСИ ВСЕОСВІТИ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО КЕРУВАННЯ ЧАСОМ

Покрокове опанування інструментів яким ви довіряєте.

Кожен вчитель щоденно зіштовхується з катастрофічною проблемою браку часу. Окрім безпосереднього проведення уроків педагоги мають низку додаткових обов'язків у позаурочний час. Наприклад, календарне та поурочне планування, перевірка зошитів, заповнення документації, підвищення кваліфікації, педради, виховна робота з учнями та спілкування з їхніми батьками. І все це необхідно встигати.

Шукаєте ідеї, як швидко та зручно створювати різноманітні цікаві завдання і при цьому економити власний час? Пропонуємо добірку безоплатних онлайн-генераторів.

1. Генератор ребусів

Це зручний мультимовний сервіс, за допомогою якого у кілька кліків можна створити цікаву головоломку. У такий спосіб легко зашифрувавши будь-яке слово, певну фразу чи навіть математичні дії.

Для кожного завдання можна обрати рівень складності — дитячий чи звичайний, а готовий проєкт завантажується у форматі png.

Генератор ребусів дозволяє створювати безліч різноманітних завдань — зашифровувати будь-які терміни, імена історичних постатей чи літературних героїв, різноманітні вирази, прислів'я та багато іншого.

Виконання подібних завдань допомагає розвинути логічне мислення у школярів та урізноманітнити будь-який урок.

2. Генератор QR-кодів

Генератор QR-кодів від «Всеосвіти» дозволяє зашифровувати посилання чи слова. Кожен код є динамічним. Тобто скануючи той самий QR-код, користувач може мати доступ до змінних ресурсів. Це корисно, наприклад, якщо коди роздруковані та висять у кабінеті, а завдання по них щоразу нове.

Окрім того, при створенні коду у налаштуванні можна обрати його колір, додати власний логотип та рамку.

Вчителі повною мірою відчули переваги використання QR-кодів у навчальному процесі. З їх допомогою можна закодувати посилання на цікаві навчальні матеріали, створити разом з учнями онлайн-бібліотеку, галерею чи віртуальну екскурсію, зашифрувати завдання для квесту та багато іншого.

Ми зібрали корисні ідеї використання QR-кодів на уроках в окремому матеріалі.

3. Добірка генераторів різнотипних завдань

Надзвичайно корисну добірку можна завантажити на платформі Сhilddevelop. Тут у вільному доступі міститься 21 ресурс. 

  • 11 онлайн-генераторів для створення математичних завдань (віднімання, додавання, множення, ділення, розв'язання рівнянь, склад числа, зв'язок арифметичних дій, судоку та інше).

  • 10 мовних онлайн-генераторів (прописи, кросворд, анаграма, філфорд, склади історію на інше).

На платформі «Всеосвіти» представлена власна добірка онлайн-генераторів. Кожен користувач може їх протестувати, а повний функціонал доступний власникам Преміум підписки.

На відміну від завдань Сhilddevelop функціонал кожного з 21 онлайн-генератора «Всеосвіти» передбачає більші можливості для редагування, зокрема, для оформлення кожного голових завдань.

У Сhilddevelop можна редагувати лише зміст, а на «Всеосвіті» окрім цього можна ще і створювати унікальні яскраво оформлені макети — обирати фони, яскраві малюнки та інше.

4. Генератор цитат, мотиваційних висловів та мемів

За допомогою сервісу Pablo.buffer можна створити мотиваційний постер чи влучний змістовний мем за темою вивчення. У такий спосіб можна невимушено вивчати сталі виразу, приказки або прислів'я, знайомитись із цитатами відомих людей, створювати влучні жарти, а також вивчати лексичні конструкції на уроках іноземної мови.

Для фону можна обрати будь-яку з понад 6 тис. світлин з бібліотеки сервісу або завантажити довільне зображення. Кожен проєкт можна редагувати — змінювати шрифти, колір та розмір букв, контраст, ступінь розмиття фону та інше.

5. Генератори хмар слів

Для того, щоб систематизувати будь-які відомості та наочно зобразити їх на єдиному малюнку використовують хмари слів. Такі графічні зображення допоможуть учням запам'ятати будь-яку термінологію, географічну номенклатуру, ключову лексику з теми, слова-винятки, імена історичних постатей та інше.

Для створення хмар слів вам стануть у пригоді такі онлайн-генератори:

Більш детально про функціонал кожного з них ми писали в окремому матеріалі.