Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Інклюзивна практика реалізації навчальної та корекційної роботи у закладах освіти
»
Взяти участь Всі події
16 лютого 17:35
6 0

У столиці презентували сучасне обладнання для викладання предмета «Захист України»

У Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбулася виставка обладнання, яке допоможе адаптувати викладання предмета «Захист України» до сучасних викликів.

Виставка була організована Департаментом освіти і науки КМДА спільно з КНП «Освітня Агенція міста Києва». Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський:

Для ефективної реалізації навчальної програми «Захист України» ми залучили фахівців ЗСУ, науковців і провідні компанії, які постачають обладнання для навчання військових. Наша мета – зробити цю програму дієвою, яка дійсно навчатиме сучасним військовим тактикам і технологіям та дасть ґрунтовні базові знання нашій молоді. 

Фото з офіційного порталу КМДА

Відомом, що серед учасників заходу було багато іменитих українських брендів, які працюють у сфері тактико-технічної трансформації нашої держави. Зокрема свої напрацювання показали компанії: «B-Prо», «ElizLabs», «EdPro», «Eddy», «STEM-class», ПП «УКРДИДАКТИК», ГО «Тактико-технічний розвиток майбутнього України», ТОВ «Універмаг Освіти», «2Д3Д», «БМС ТЕХНО» та ТОВ «Страта22».

Фото з офіційного порталу КМДА

Київ завжди був і лишається взірцем для всіх регіонів країни, саме тому ми даємо змогу всім тим, хто дійсно хоче працювати над зміцненням майбутньої обороноспроможності України, долучитись до створення нового потужного формату навчання, де буде використано найкраще та найновіше обладнання, – зауважив Валентин Мондриївський.

Фото з офіційного порталу КМДА

Провідні компанії та організації представили всім присутнім дуже широкий асортимент сучасного обладнання, яким неодмінно зацікавляться українські старшокласники.

Фото з офіційного порталу КМДА

Ініціатори зустрічі вказують, що наочні презентації такого формату можуть використовуватися в навчальних кабінетах шкільного предмета «Захист України».