Олімпіади від Всеосвіти мають безліч переваг: необмежена кількість учнів, різноманіття завдань, швидкісна перевірка результатів та зручна робота над помилками. А ще проведення такого виду занять сприяє всебічному розвитку учнів та підвищує інтерес до навчання.
Для кожної олімпіади всі завдання оновлюються з урахуванням чинної програми. Предмети переглядаються щосезону, тому їх кількість може щороку змінюватися. В сезоні «Осінь 2024» представлено 33 предмети для учнів всіх навчальних закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Перелік актуальних предметів доступний на головній сторінці Олімпіад.
Перелік предметів з олімпіади «Вдалий старт. Осінь — 2024»
Щоб ваші учні стали учасниками олімпіади, відкрийте головну сторінку Олімпіади та натисніть на кнопку «Взяти участь».
Головна сторінка олімпіади
Розберімо окремо, як реєструватися на безоплатну та платні олімпіади, в блоках матеріалу.
В електронному журналі оберіть клас → на сторінці журналу знайдіть колонку з предметом «Українська мова» → під його назвою натисніть напис «Активувати» → в новому вікні вкажіть учнів, які будуть брати участь (або оберіть всіх одразу) → щоб завершити реєстрацію, натисніть нижче кнопку «Активувати безкоштовно».
Реєстрація учнів у безплатній олімпіаді з української мови
Якщо під час активації олімпіади ви поставили позначку ✅ біля рядка «Не показувати завдання учням, допоки вчитель не дозволить», учні одразу не зможуть отримати завдання на проходження. Коли весь клас буде готовий до виконання завдань, натисніть у колонці з олімпіадою рядок «Призупинено», щоб розпочати олімпіаду.
Не обов’язково обирати цю функцію саме в процесі активації олімпіади, у разі потреби у вас завжди є можливість призупинити видачу учням власноруч — для цього в колонці натисніть напис «Активно» (див. анімацію нижче).
Видати/призупинити видачу учням олімпіади
У такий спосіб ви самі вирішуєте, коли будете призначати олімпіаду на проходження учням. Наприклад: можете активувати ввечері, а видати наступного дня під час уроку.
Зверніть увагу: участь в олімпіаді з української мови безкоштовна. Зареєструватися в ній можна лише через Електронний журнал.
В електронному журналі оберіть клас → на сторінці журналу знайдіть колонку з потрібним предметом → під його назвою натисніть напис «Активувати» → в новому вікні вкажіть учнів, які будуть брати участь (або оберіть всіх одразу) → нижче натисніть кнопку «Додати у кошик» → далі клікніть «Перейти до оформлення».
На сторінці оформлення замовлення є кілька способів для оплати, оберіть найбільш зручний для вас (радимо скористатися миттєвою оплатою онлайн).
Реєстрація учнів в платній олімпіаді
Зверніть увагу: вартість проходження олімпіади з одного предмету (окрім української мови) — 40 грн/учень (для учасників Преміум клубу «Всеосвіта» діє знижка 20%). Також ви можете використати кешбек — 50% від суми за участь учнів в олімпіаді (додатково ознайомтеся, як нараховується кешбек).
Відскануйте QR-код для оплати через додаток Privat24.
Скористайтеся сервісом 24Pay.
Оплатіть через Google Pay.
Введіть номер та дані вашої банківської картки для сплати.
Використайте гаманець Приват24.
Способи онлайн-оплати
Зазвичай оплата відбувається миттєво, після цього учні зможуть почати виконувати завдання з олімпіади.
Є два способи взяти участь в олімпіаді: онлайн (через Кабінет учня за допомогою коду) або офлайн (вчитель роздає учням завдання і потім самостійно вносить їхні відповіді на сайті).
На сторінці журналу під іменем кожного учня розміщений персональний код доступу. Скопіюйте ці коди та роздайте учням разом з посиланням на сторінку Кабінет учня.
Натисніть, щоб скопіювати код доступу до Кабінету учня
Для проходження олімпіади учням необхідно перейти до Кабінету учня → ввести персональний код доступу → в особистому кабінеті натиснути кнопку «Пройти олімпіаду» → почати проходження.
Як учню почати проходження олімпіади
Вигляд проходження олімпіади з української мови
Проходження учнем олімпіади з української мови
Зверніть увагу: пройти олімпіаду можна один раз з будь-якого пристрою (телефон, планшет, комп’ютер, ноутбук). В кінці олімпіади всі учасники гарантовано отримають електронний подарунок, який можна самостійно завантажити (через кнопку «Отримати подарунок»), роздрукувати та виготовити.
Вчитель зможе переглянути всі відповіді учнів лише після дати оголошення результатів. Результати олімпіади будуть доступні за місяць до завершення олімпіади, як і робота над помилками. Вся ця інформація доступна на головній сторінці олімпіади та щосезонно оновлюється на актуальні дати.
Дати проведення олімпіади
Наприклад, в олімпіаді «Вдалий старт. Осінь — 2024» результати та робота над помилками будуть доступні з 1 листопада, а сама олімпіада буде тривати до 30 листопада. Тобто до 1 листопада формуються основні рейтинги, а вже після 1 листопада ви так само зможете взяти участь в олімпіаді з миттєвим результатом, проте деякі рейтинги вже будуть сформовані.
Результати учнів будуть доступні для перегляду після завершення олімпіади в журналі в комірці «Відповіді внесені».
Результати учня з олімпіади
Якщо ви хочете, щоб учні виконували завдання письмово в класі, вам потрібно спочатку завантажити та роздрукувати завдання.
Відкрийте сторінку електронного журналу з олімпіадами → прокрутіть її до самого низу → натисніть на блок «Як провести олімпіаду офлайн? (в класі письмово)» → клікніть по першому рядку «Завантажте завдання з сайту» → вкажіть предмет → натисніть кнопку «Завантажити завдання».
Як завантажити завдання з олімпіади для проходження в класі
Завдання завантажаться у форматі PDF, їх буде зручно роздрукувати та роздати учням для проходження в класі.
Після того як учень виконає завдання з олімпіади письмово, вчителю необхідно ввести відповіді на сайті. Для цього відкрийте електронний журнал на вкладці Олімпіади → оберіть комірку «Відповіді не внесені» → натисніть кнопку «Внести відповіді учня власноруч» → введіть відповіді, які вказав учень на папері.
Як вчителю внести відповіді учня власноруч
Зверніть увагу: перевірка відповідей в обох випадках відбувається автоматично на сайті.
Після дати оприлюднення результатів учні матимуть доступ до правильних відповідей і зможуть провести аналіз помилок. Вчитель також матиме доступ до всіх відповідей учнів.
Всі учасники олімпіади отримають нагородні документи (українською та англійською мовами за міжнародним зразком) та зможуть завантажити їх після оприлюднення результатів.
Детальніше про подарунки, призи, рейтинги та розіграші можна дізнатися на головній сторінці олімпіади. Також обов’язково завітайте на сторінку обговорення олімпіад, де зібрані актуальні запитання та відповіді на них.
За тиждень перед початком олімпіад повторіть теми, що будуть в олімпіадних завданнях. Рекомендовано самостійно взяти участь в олімпіаді та переглянути тестові запитання.
Реєструйте всіх учнів класу на сезонні олімпіади: це дозволить перевірити рівень знань всіх учнів, що може суттєво відрізнятися від поточних оцінок. Учні, які мали середні оцінки, а в результаті отримали Дипломи 1, 2, 3 ступенів, будуть замотивовані до навчання, адже програма олімпіад розрахована на рівні шкільної програми. Олімпіада з української мови — безплатна.
Використайте елемент гри перед початком олімпіад. Наприклад: за активність на уроках видавайте своїм учням купони, які можна обміняти на підказки під час проходження олімпіад. Це може бути купон: «підказка друга», «дзвінок», «пошук у підручнику». Пам’ятайте, наші дистанційні олімпіади є інструментом заохочення до знань і можуть бути використані разом з ігровими механіками.
В кожній олімпіаді є гарантовані електронні подарунки. Радимо роздрукувати електронний подарунок заздалегідь та в кінці олімпіади роздати ці аркуші учням. Команда Всеосвіти намагається робити подарунки цікавими та корисними, це також дозволяє закріпити позитивний ефект від проходження олімпіади.
Реєструйте учнів у розіграші подарунків. Беручи участь в олімпіаді всім класом, ви матимете унікальну можливість додатково виграти фізичні призи.
Реєструючись на платні олімпіади, заощаджуйте завдяки купонам, знижкам, кешбеку та картці Преміум клубу Всеосвіти.
Контролюйте, щоб учні мали пароль до своїх учнівських кабінетів. Пароль на кабінет учня може поставити як вчитель, так і учень. Вчитель завжди може оновити пароль учня. Доступ до кабінету учня за паролем гарантує захист персональних даних учнів.
Менеджерка:
Поліщук Катерина Вікторівна