Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

24 квітня 2019 о 21:00
0 0

Експеримент від «Всеосвіти»: «М’язова система», «Травна система», «Дихальна система», «Нервова система», «Скелет людини» та «Кровоносна система»

Як «наївне мистецтво» зробить заняття ефективними. Наш проект підготував незвичайні розробки для початкових класів, створені у стилі примітивізму.

З чим найперше асоціюється словосполучення «наївне мистецтво»? Мабуть, з дитячими каракулями та малюнками, які заповнюють стіни початкових класів після уроку образотворчого мистецтва. Але насправді цей термін виник ще у кінці 19-го – на початку 20-го століття і мав таких славнозвісних прихильників як Анрі Руссо та Пабло Пікассо.

Стилю притаманні риси примітивізму – тобто свідоме спрощення художніх засобів під час зображення будь-яких об’єктів. Наприклад, звичайне яблуко з точки зору «наївного мистецтва» виглядатиме як коло з вертикальною рисочкою вгорі. Дійсно, цей стиль надзвичайно схожий на дитячий, адже дітям властиве спрощення, безпосереднє змальовування того, що вони бачать.

Останнім часом деякі американські ілюстратори дитячих книг та підручників наголошують на тому, що візуалізація знань за допомогою «наївного мистецтва» ефективніше сприйматиметься і, відповідно, запам’ятовуватиметься у процесі навчання. Дитина, дивлячись на той чи інший малюнок, зрозуміє його краще, якщо він буде якомога простішим.

Головне завдання такого мінімалізму – передати складне простим способом. Тож «Всеосвіта» вирішила провести невеличкий експеримент і підготувала для вас незвичайні плакати-ілюстрації, які допоможуть учням легко і цікаво вивчити організм людини.

Плакати протягом двох тижнів старанно розробляла команда наших дизайнерів. Ілюстрації відповідають шкільній програмі і можуть використовуватись у початкових класах (в якості додаткової інформації), у позашкільній діяльності та навіть у середній школі як вступ до предмету «Біологія».   

Наші плакати мають формат А4, тому їх потрібно всього лише роздрукувати та повісти у класі на видному місці, щоб й на перервах діти могли підійти і повторити назву тієї чи іншої системи організму.

⭐️Плакати формату А2, щільність 200 г/м2 з матовою ламінацією, що робить їх міцними та більш стійкими до псування.  Ціна комплекту 6 штук –  390грн  (ціна 1 плакату 65 грн.). Плакати розповсюджуються лише комплектом з 6 примірників. Відправляються в крафтовій упаковці Новою Поштою або Укрпоштою, як вам зручно. 

Зважаючи на те, що в Україні «наївне мистецтво» як стиль ілюстрування дитячих підручників не є популярним, «Всеосвіту» надзвичайно цікавить таке питання:

Шановні вчителі, а що ви про це думаєте? Чи вважаєте ви примітивізм ефективним засобом візуалізації шкільних знань? Чи, можливо, навпаки – потрібно зображувати речі об’ємно, прописувати кожну деталь задля реалізму? Чи хотіли б ви користуватися такими мінімалістичними плакатами протягом навчального року?

З нетерпінням чекаємо на вашу думку! Залишайте коментарі під цією новиною та беріть участь в опитуванні у нашій спільноті в мережі Facebook: https://www.facebook.com/vseosvita/posts/2293345174057160

Плакати «М’язова система», «Травна система», «Дихальна система», «Нервова система», «Скелет людини» та «Кровоносна система» можна БЕЗКОШТОВНО завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/sistemi-ludini-mazova-sistema-travna-sistema-dihalna-sistema-nervova-sistema-skelet-ludini-ta-krovonosna-sistema-127327.html

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання або гіперпосилання на сайт vseosvita.ua