Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

7 березня 2019 о 18:29
8 0

«Світ захоплень»: презентуємо новий лепбук від «Всеосвіти»

Зустрічайте новинку – дивовижний лепбук для ваших дітлахів, який неодмінно припаде їм до душі.  

А чим захоплюються ваші учні? Ми впевнені, що у кожного з них є цікаві хобі, про які вони із залюбки вам розкажуть. Щоб дізнатися про світ захоплень ваших учнів, креативна команда «Всеосвіти» розробила унікальний лепбук «Світ захоплень»! 

Яскравий лепбук стане в пригоді не лише під час уроку, але й виховної години, вдома і в якості цікавинки на дозвіллі. Усі деталі лепбуку продумані до найменших дрібниць, що дозволить дітям його скласти без будь-яких зусиль. Лепбук в інтерактивній формі розкаже дітям про світ захоплень видатних людей, а ще учні зможуть приміряти на себе різні професії, розгадуватимуть ребуси, і шукатимуть зашифровані слова. Організуйте дозвілля для всього класу весело й корисно! 

Ідеї, як використовувати лепбук: 

  • для проведення уроків до 17 тижня НУШ “Світ захоплень”;
  • для проведення факультативних (додаткових занять);
  • для проведення виховних годин;
  • у якості творчої домашньої роботи;
  • комунікація між учнями: нехай діти допомагають один одному заповнювати лепбук, і при цьому розказують про свої захоплення. 
  • лепбук можна завантажити абсолютно безкоштовно і використовувати як демонстраційний матеріал на тематичних заняттях.

Завантажуйте і користуйтесь! 

Завантажити лепбук за посиланням: https://vseosvita.ua/library/lepbuk-svit-zahoplen-117269.html

Обов’язково перегляньте ще два наші лепбуки, які ознайомлять вас з унікальною та цікавою інформацією і допомождуть не лише креативно провести навчальней заняття, але й організувати позашкільне дозвілля. 

 Лепубк “100 років Соборності України”: https://vseosvita.ua/library/lepbuk-100-rokiv-sobornosti-ukraini-100341.html 

 Лепбук “Василь Сухомлинський”: https://vseosvita.ua/library/lepbuk-vasil-suhomlinskij-62238.html


Усе, що ми робимо – ми робимо для вас! Якщо вам сподобався наш лепбук, підтримайте наш проект, беріть участь в олімпіадах та конкурсах, здобувайте нові знання і перемоги!

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання або гіперпосилання на сайт vseosvita.ua