Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Інклюзивна практика реалізації навчальної та корекційної роботи у закладах освіти
»
Взяти участь Всі події
16 січня 2019 о 15:38
18 0

Лепбук «100 років Соборності України»

Команда «Всеосвіти» підготувала унікальний лепбук, присвячений 100-річчю проголошення Акта злуки!

Цьогоріч Україна святкує знаменний ювілей – 100-річчя Соборності! З нагоди свята ми підготували тематичний лепбук, присвячений народному колориту, історії та важливим досягненням українців. Завантаження лепбуку є абсолютно безкоштовним!

У 2018 році Верховна Рада України надала Міністерству освіти і науки України рекомендації щодо забезпечення проведення у середніх та вищих навчальних закладах уроків, виховних годин, круглих столів, науково-практичних конференцій, інших тематичних заходів, присвячених темі соборності та єдності України.

Лепбук дає змогу в цікавій формі ознайомити дітей з цінностями свята, дізнатися про світові досягнення українців, природні дива країни, поринути у народний фольклор та ознайомитися із символікою усіх областей. Окрім цього, створення лепбуку обов’язково посприяє організації колективної роботи в класі.Посилання для завантаження: https://vseosvita.ua/library/lepbuk-100-rokiv-sobornosti-ukraini-100341.html

Тематична папка містить:

  • інформацію про державну символіку України;
  • конверт «7 природних чудес України»;
  • конверт «Винаходи українців»;
  • конверт «Об'єкти Світової спадщини ЮНЕСКО, що знаходяться на території України»;
  • конверт «Традиційні орнаменти регіонів»;
  • конверт «Герби областей України»;
  • конверт «Пари фразеологізмів»;
  • конверт «Загадки»;
  • конверт «Досягнення українців».

Зверніть увагу, що друк листів, які є основою лепбуку, здійснюється на цупкому папері з обох сторін (матовий фотопапір). Своєю чергою, кишеньки та їхні вкладки можна друкувати на тонкому папері. 

Посилання для завантаження: https://vseosvita.ua/library/lepbuk-100-rokiv-sobornosti-ukraini-100341.html

Проголошення Акта злуки – дуже важлива подія в історії нашої країни, адже вона ознаменувала перше об'єднання Сходу та Заходу України в єдину соборну державу. 100-річний ювілей є чудовою нагодою ще раз згадати, як багато звершень, традицій та любові до рідної землі об'єднує наші серця.


Нагадуємо, раніше ми писали про створення лепбуку, присвяченого 100-річчю від дня народження видатного українського педагога Василя Сухомлинського. Його завантаження абсолютно безкоштовне!