


Відшуміло новорічне свято,
Щастя й радість дітям принесло,
Вражень позитивних так багато,
Хочеться щоб завжди так було.
Щоб до нас ракети не летіли,
Не було завалів і пожеж,
В укриттях щоб діти не сиділи,
А раділи завжди і без меж.
Щоб пшениця колосилась в полі,
Вирувало у містах життя,
Миру Україні, щастя й долі,
Віримо у краще майбуття .