Зима. Зима... Так хочеться тепла.
Холодний вітер виє вовком. До кістòк
крадеться січень клаптями. Імла.
Зима. Зима... Так хочеться квітòк...
Отих весняних, перших і п'янких,
що ваблять бджіл своїми нектарàми,
розхристаних, безтямно-молодих,
що зводять з розуму травневими ночàми.
Отих гарячих, літніх, запашних,
що у степах цілуються з вітрами --
червоних маків і ромашок польових,
що заплелись у спогадах вінками.
Зима. Зима... Так хочеться квітòк.
Отих осінніх, з присмаком полину,
жовтавих, пізньо-гірких пелюстòк.
Хоча б одну, однісіньку стеблину...
Зима. Зима...
11.12.2021
Людмила Галінська