Засніжило гори і ліси,
Вкриті доли білими думками.
Ти, зима, нам волю принеси,
Хай батьки зустрінуться з синами.
Хай скінчаться горе і біда,
В білім снігопаді щезне лихо,
Під ялинками лунає коляда,
А на дворі, де гриміло, стане тихо.
Ти, зима, так сильно не мети,
Зачекай, не випускай морози.
Дай нам сил в боях перемогти,
Щоб не лились материнські сльози.
Щоби на Різдво і Новий рік
Всі родини Щедрик заспівали.
З твоїх білих, зимонько, повік
Ніжно так сніжинки закружляли.
Засніжило гори і ліси,
Вкрилися простори білим пухом.
Ти, зима, нам радість принеси,
Хай наповняться серця різдвяним духом.
02.12.2023
***Наталія Афанасова***