2 лютого у нашій школі відбулась традиційна зустріч випускників. Словами не передати емоцій, які вирували у школі; позитиву, який приніс кожен з собою і отримав від “нових – старих” знайомств…. Зустрічі з однокласниками, друзями юності й дитинства, вчителями…. словами не описати тих відчуттів, які перенесли нас через роки… І, ніби вчора….