Опубліковано 16 лютого 2020 о 00:08
0 0

Зустріч з юністю й дитинством через роки...

2 лютого у нашій школі відбулась традиційна зустріч випускників. Словами не передати емоцій, які вирували у школі; позитиву, який приніс кожен з собою і отримав від “нових – старих” знайомств…. Зустрічі з однокласниками, друзями юності й дитинства, вчителями…. словами не описати тих відчуттів, які перенесли нас через роки… І, ніби вчора….01009vs2-9e32-800x1067.jpg