Опубліковано 17 травня 2023 о 18:02
1 0

Знову уночі тривога.

Знову уночі тривога.

Я не сплю, благаю Бога

Моїх рідних вберегти.

А вже серце на шматки,

Від думок, від хвилювання.

Боже, вислухай прохання.

Зовсім сили вже нема.

Так набридла чорнота

Тої лютої війни.

Швидше б нам перемогти.

І здолати всяке зло,

Щоб його вже не було

Щоб щасливо жили діти,

Маминим теплом зігріті.

Не будили їх тривоги,

Не топтали би дороги

У найближче укриття.

Панувало би життя

Тихе, вільне і спокійне.

Без розлук і злоби дня,

Те омріяне буття.

Без вогненної гієни.

Обстрілів, що небо вкрили.

Без сльози і без печалі.

Наші діти засинали.

Дотик до душі

Оля Барбарич