Знецінення: одне з найбільш поширених психологічних насильств, вплив якого ми недооцінюємо.
Всі ті до кого ставились з великою шаною та повагою тепер знецінені людьми.
Чому так відбувається? Чи є на це пояснення? Звичайно ж є і не одне, і в кожного своє. Тому що стало модно дивитися під кутом, з своєї дзвіниці, по мірі своєї розпусти, з переконань іншого, а де власне Я, де моя правда? Якщо б кожен міг заглибитись у себе відкинувши всі переконання інших, віднайти своє внутрішнє Я і через призму Любові до світу поглянути на цей світ з своєї позиції без кутів, переконань, розпусти без величі та величності своєї, а душею бо вона є у кожного. Як у кожного з нас є своє тіло, своя душа так і має бути своя думка. Нічого у світі не має впливати на власну думку, бо чужа думка то не я. І знову ж, а де власне Я?