ХТО БАГАТО ЧИТАЄ-ТОЙ БАГАТО ЗНАЄ
Бібліотека - це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність.
У сучасному суспільстві бібліотеки відіграють основну роль у формуванні освітнього і культурного середовища. Оновлюються, трансформуються традиційні форми бібліотечного обслуговування, здійснюється пошук і обґрунтування інноваційних та нетрадиційних форм, що сприяють неформальному спілкуванню користувачів, цікавому проведенню вільного часу.

З 1 по 31 жовтня 2022 року в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек в нашому закладі проведено місячник шкільної бібліотеки під гаслом:

Виставка малюнків

книжна виставка творчості В. О. Сухомлинського

Презентація педагогічної діяльності педагога.
В рамках місячника проведено посвята в читачі учнів 1 класу.

Зустріч з учнями 4 класу . Бібліотечний урок "Козацькому роду-нема переводу"


Також учні закладу брали участь у конкурсі фото з книгою

Учениця 8 класу Нягу Валерія

"На одинці з Кобзарем" учениця 6 класу Синишен Софія
Конкурс малюнків

"Книги і Людина" намалювала учениця 8 класу Усатенко Аліна
Конкурс висловів про книги

Нягу Валерія учениця 8 класу
"Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього"
М. Сервантес

Разом досліджуємо і вивчаємо історію рідного краю
Вчителька початкових класів Караманова Н.В. разом зі своїми вихованцями під час бібліотечного уроку відповідають на вікторину "Чи знаєте ви історію села?", присвячену до дня заснування Гребеників.
У давнину бібліотеку називали дім життя, притулок мудрості, аптека для
душі.



Раді зустрічі з читачами. Бібліотека чекає своїх