Сьогодні, 16.04 в Мокрецькому НВК відбулася презентація проекту «Всеосвіта».
У зв’язку з тим, що у нас зараз дистанційне навчання – не всі бажаючі змогли бути присутніми на презентації, але це не стало для нас перешкодою, а навпаки – спонукало до проведення ще однієї зустрічі.
При підготовці до презентації я мала спілкування з колегами, з чого зрозуміла, що про «Всеосвіту» знають майже всі, але мало хто знав про можливості, які відкриваються для активних користувачів цього освітнього порталу. Саме тому темою нашої зустрічі я обрала «Знайомство зі «Всеосвітою».

Ми ознайомились зі структурою сайту, особливу увагу приділивши розділам «Підвищення кваліфікації» та «Бібліотека».
Я поділилась з колегами своїм досвідом роботи на даному порталі. Розповіла про бібліотеку матеріалів, показала свої нагороди зазначивши, за що їх отримала. Звернула увагу на «Золоту грамоту», яку вже також маю.

Зустріч пройшла дуже швидко і продуктивно. Сподіваюсь, я змогла зацікавити колег до співпраці зі «Всеосвітою» і найближчим часом у нашому закладі освіти з’явиться ще кілька активних користувачів.

P.S. дякуємо за чудовий презентаційний матеріал!
